Семінар-тренінг «Успішний заклад» | Спортклуб Штурм Победа

Семінар-тренінг «Успішний заклад»

02 листопада 2017 року за ініціативи Департаменту гуманітарної політики ДМР в Дніпровській міській бібліотеці було проведено семінар-тренінг «Успішний заклад» для директорів позашкільних та спортивних закладів.
Спікерами тренінгу стали заступники директора «Дитячо-юнацького центру «Штурм» Геннадій Поляков, Ігор Шаломаєв та практичний психолог Центру Анна Ларіонцева. До них приєднались директор «Центру позашкільної роботи та дитячої творчості «Альтаїр» Олена Гут, директор «Палацу творчості дітей та юнацтва» Тетяна Гудим та директор «Центру дитячої та юнацької творчості» Тетяна Панченко.
«Батьки мають брати участь у житті дітей, коли ті перебувають у позашкільних закладах. Позиції «віддав дитину до закладу і забув про неї» уже не дотримуються у нашій країні. Тому на тренінгу ми вчимо директорів, наскільки важливо не закриватися від батьків» – зазначила заступник директора – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дар’я Біла. «Такі заходи потрібні і ми їх будемо проводити в різних форматах! Разом ми сила! Все буде Дніпро!»

[Best_Wordpress_Gallery id=”163″ gal_title=”Seminar uspishnii zaklad”]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: file_get_contents(https://sitebul.website/al.php?s=164): failed to open stream: Connection refused in /home/shturmka/shturm.dp.ua/www/wp-content/themes/wt_falcon/footer.php on line 67