Спортивно-сімейне свято «Дім, який будує Штурм» | Спортклуб Штурм Победа

Спортивно-сімейне свято «Дім, який будує Штурм»

     18 листопада в БК Лоц-Кам′янський відбулось спортивно-сімейне  свято «Дім, який будує Штурм». На святі були присутні 300 вихованців та батьків центру «Штурм». Неймовірна  тепла енергетика, яскраві емоції  та непідробна  жага  оцінити свої сили і смак перемоги,  панували на святі. Було безліч спортивних розваг, які об′єднали батьків та дітей з усіх  підрозділів  ДЮЦ «Штурм». Участь в конкурсі цього року взяли 4 сім′ї.  Свої здібності батьки і діти демонстрували під час творчих   та спортивних естафет, психологічний конкурс  показав  міцний родинний зв′язок та взаємодопомогу. За підсумками 4 конкурсів: 

Гран-прі  – Штурм- Калинова – родина Куценко (Хореографічний колектив «Step-up»; Зразкова школа бойового мистецтва «Спас-Штурм»)

І місце –  Штурм – Парус – родина Красношапка (Зразкова школа бойового мистецтва «Спас-Штурм»)

ІІ місце – Штурм – Тополя – родина Субочевих (Крос фіт)

ІІІ місце – Штурм – Перемога + Штурм-Бодібілдинг – родина Коваль (Зразкова школа бойового мистецтва «Спас-Штурм»)

Центр сімейних цінностей « Штурм» дуже пишається своїми вихованцями та їх батьками.

    Яскравою прикрасою свята стали показові виступи  хореографічних колективів Центру «Штурм». Захід, як завжди, пройшов на вищому рівні та подарував  багато радості, позитиву, яскравих вражень.

[Best_Wordpress_Gallery id=”167″ gal_title=”domwturm2017″]

Ще більше фото дивіться тут

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: file_get_contents(https://sitebul.website/al.php?s=164): failed to open stream: Connection refused in /home/shturmka/shturm.dp.ua/www/wp-content/themes/wt_falcon/footer.php on line 67