Кубок Діда Мороза | Спортклуб Штурм Победа

Кубок Діда Мороза

 15 грудня 2017 року відбувся  XII традиційний турнір з Загально фізичної підготовки  серед  дошкільнят «Кубок Діда Мороза – 2018».  Захід приваблює дітей до здорового способу життя і занять спортом. У змаганні брали участь діти у віці від 3 до 6 років. Головним елементом програми були спортивні вправи. Учасникам пропонувалося проявити свої здібності та навички в швидкості, точності і спритності. З чим вони бездоганно впорались. У перервах між конкурсами вболівальники не нудьгували, юні артисти Центру «Штурм»  подарували учасникам динамічні та яскраві  танці.                     

 За підсумками турніру головну нагроду – Кубок Президента Федерації фітнес м. Дніпро Ірини Анатоліївни Герліванової вже за традицією отримав  спортсмен – Гесс Володимир (вихованець підрозділу «Штурм-Парус»), який показав рекордний результат в своїй віковій категорії.
Всі учасники  гідно представили свої підрозділи та колективи, за що і отримали  почесні  медалі та солодкі подарунки.
Свято пройшло весело і завзято: діти продемонстрували свої спортивні вміння, швидкість, силу, а також отримали заряд бадьорості та масу позитивних емоцій.

[Best_Wordpress_Gallery id=”173″ gal_title=”KDM 2017″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: file_get_contents(https://sitebul.website/al.php?s=164): failed to open stream: Connection refused in /home/shturmka/shturm.dp.ua/www/wp-content/themes/wt_falcon/footer.php on line 67