Новорічна планета Фітнес 2017

XVII традиційний фестиваль «Новорічна планета Фітнес» пройшов  16 грудня 2017 року. Це масштабний  розважальний захід в світі фітнесу, що об’єднує професіоналів  і шанувальників здорового способу  життя за різними фітнес напрямками. Яскрава подія зібрала танцюристів з усіх підрозділів  Дитячого центру «Штурм».  Свої вміння на фестивалі показували діти різного віку. Серед учасників були  – як малюки, так і підлітки старше 16 років. Всі вони поставилися до виступів серйозно: переживали і старанно готувалися до виходу на сцену повторюючи танцювальні елементи знову і знову.

Своїм запальним мистецтвом діти порадували глядачів, які зібралися в концертному залі “Шинник”. Всі артисти отримали почесні нагороди  та грамоти.  Кубок  Президента федерації Фітнес  м. Дніпро  Герліванової Ірини Анатоліївни отримав – Зразковий колектив спортивно-естрадного танцю «Мікс».

Для того щоб підтримати дітей і відзначити важливість фестивалю,  захід відвідав – Заступник Дніпровського міського голови Олександр Віталійович Шикуленко.

XVII традиційний фестиваль «Новорічна планета Фітнес», як завжди, пройшов на найвищому рівні при повному аншлагу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *