Кубок Штурм’ячика 2018 | Спортклуб Штурм Победа

Кубок Штурм’ячика 2018

18 березня 2018 року  у міському  палаці  дітей та юнацтва було шумно та весело.  Відбувся ІІІ традиційний турнір  «Штурм′ячик». Організатором  якого став: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацький центр «Штурм» Дніпровської міської ради.

В заході взяли участь команди чотирьох підрозділів центру: «Штурм-Перемога», «Штурм-Тополя», «Штурм-Калинова», «Штурм-Парус», які змагались у  двох вікових  категоріях  6-7 років та 7-8 років.

Урочисте відкриття турніру відбулося з привітального слова директора КПНЗ ДЮЦ «Штурм» ДМР, Заслуженого працівника освіти України – Ірини Анатоліївни  Герліванової, яка звернулася до дітей, батьків і всіх присутніх, зробивши основний акцент на традиційному і активному проведенні спортивного турніру «Штурм′ячик», з метою популяризації здорового способу життя серед дітей.

Між юними хлопцями і дівчатами розгорілася неабияка боротьба. Діти показували свою майстерність і спритність у комбінованих естафетах.

Всі спортивні завдання були веселими і завзятими, та учасникам вдалося успішно пройти випробування. Поки хтось із хлопців та дівчат знаходився на трасі інші учасники його команди і просто глядачі активно «вболівали» за юного спортсмена. Чи не менше учасників, за дітей переживали їхні керівники, які підтримували дітей протягом усіх змагань.

За підсумками турніру «Штурм′ячик»:

Вікова категорія 6-7 років:
Гран-прі – «Штурм-Перемога»
І місце – «Штурм-Калинова»
ІІ місце – «Штурм-Тополя»
ІІІ місце – «Штурм-Парус»

 Вікова категорія 7-8 років:
Гран-прі – «Штурм-Тополя»
І місце – «Штурм-Перемога»
ІІ місце – «Штурм-Калинова»
ІІІ місце – «Штурм-Парус»

Найголовнішу нагороду Кубок Штурм’ячика від Президента федерації фітнеса міста Дніпро І.А. Герліванової за найкращий командний результат отримав підрозділ Штурм-Перемога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

gebze evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat Chester Köşe Koltuk Epoksi Zemin Kaplama ENDÜSTRİYEL KAPI MOTOR Bft Garaj Kapısı Servisi Mantar Bariyer Sistemleri bariyer sistemleri Beyaz Kareler Aysa Çelik Eşmen Fidancılık Kurumsal Seo istanbul Antik Efsaweb

404 Not Found

Not Found

The requested URL /al.php was not found on this server.