Кубок Штурм’ячика 2018

18 березня 2018 року  у міському  палаці  дітей та юнацтва було шумно та весело.  Відбувся ІІІ традиційний турнір  «Штурм′ячик». Організатором  якого став: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацький центр «Штурм» Дніпровської міської ради.

В заході взяли участь команди чотирьох підрозділів центру: «Штурм-Перемога», «Штурм-Тополя», «Штурм-Калинова», «Штурм-Парус», які змагались у  двох вікових  категоріях  6-7 років та 7-8 років.

Урочисте відкриття турніру відбулося з привітального слова директора КПНЗ ДЮЦ «Штурм» ДМР, Заслуженого працівника освіти України – Ірини Анатоліївни  Герліванової, яка звернулася до дітей, батьків і всіх присутніх, зробивши основний акцент на традиційному і активному проведенні спортивного турніру «Штурм′ячик», з метою популяризації здорового способу життя серед дітей.

Між юними хлопцями і дівчатами розгорілася неабияка боротьба. Діти показували свою майстерність і спритність у комбінованих естафетах.

Всі спортивні завдання були веселими і завзятими, та учасникам вдалося успішно пройти випробування. Поки хтось із хлопців та дівчат знаходився на трасі інші учасники його команди і просто глядачі активно «вболівали» за юного спортсмена. Чи не менше учасників, за дітей переживали їхні керівники, які підтримували дітей протягом усіх змагань.

За підсумками турніру «Штурм′ячик»:

Вікова категорія 6-7 років:
Гран-прі – «Штурм-Перемога»
І місце – «Штурм-Калинова»
ІІ місце – «Штурм-Тополя»
ІІІ місце – «Штурм-Парус»

 Вікова категорія 7-8 років:
Гран-прі – «Штурм-Тополя»
І місце – «Штурм-Перемога»
ІІ місце – «Штурм-Калинова»
ІІІ місце – «Штурм-Парус»

Найголовнішу нагороду Кубок Штурм’ячика від Президента федерації фітнеса міста Дніпро І.А. Герліванової за найкращий командний результат отримав підрозділ Штурм-Перемога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *