26 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЦЕНТРУ “ШТУРМ” | Спортклуб Штурм Победа

26 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЦЕНТРУ “ШТУРМ”

15 квітня 2018 року На честь святкування 26-ої річниці  ДЮЦ «Штурм» відбувся гала-концерт. Зала палацу культури «Металург» зібрала більше тисячі глядачів. Вихованці та педагоги, батьки та випускники, і просто добрі друзі «Штурма», як завжди зібралися разом. У святі взяли участь майже всі учасники  Центру. Вони  продемонстрували  високі творчі досягнення за 2017-2018 навчальний рік . Ну і звичайно, стало доброю традицією проводити нагородження  кращих  з найкращих. Діти отримали щиру подяку від директора ДЮЦ «Штурм» Герліванової Ірини Анатоліївни та цінні нагороди та сюрпризи.

Різноманітна програма, яскраві номери, талановите виконання. Концерт пройшов на одному диханні і подарував глядачам багато цікавих, незабутніх вражень. Однією з родзинок свята стало оголошення про присвоєння почесного звання «Зразковий колектив» студії хореографії «Индиго» та хореографічному колективу «Бусинка». Це дуже важлива та почесна оцінка багаторічної праці всього колективу, якою  дуже пишається  кожний від найменшого вихованця до директора.

Церемонія нагородження тренерсько-педагогічного колективу пройшла найбільш зворушливо. Це була найемоційніша частина концерту. На адресу педагогічного складу було сказано багато добрих слів: відзначені згуртованість і цілісність. Створено по-справжньому сучасне освітнє середовище, комфортне  для  педагогів і звичайно для вихованців закладу, що дає  всі необхідні умови для розвитку творчих здібностей дітей.

   Зі словами подяки за гідну оцінку праці виступила Герліванова Ірина Анатоліївна, зазначивши, що наш Центр завжди славився якісним рівнем і сильними педагогічними складом.  Це надбання нам необхідно дбайливо зберігати, використовувати все найкраще. Найкращі тренери були відзначені почесними нагородами.

На завершення свята був представлен  величезний торт на честь Дня народження, який розділили між усіма бажаючим.

26 років пройдено.  Попереду – нова праця і нові досягнення.

Дивіться сюжет 34 телеканалу – http://34.ua/news/view

[Best_Wordpress_Gallery id=”187″ gal_title=”dr26″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: file_get_contents(https://sitebul.website/al.php?s=164): failed to open stream: Connection refused in /home/shturmka/shturm.dp.ua/www/wp-content/themes/wt_falcon/footer.php on line 67