Звітній концерт Зразкового колективу студії хореографії «Indigo»

13 травня в БК «Металург» відбувся звітний концерт Зразкового колективу Студії хореографії  « Indigo». Цей колектив, який очолює хореограф Діана Осіпенко, відвідують понад 100 вихованців.

До концертної програми увійшли  двадцять дві яскраві, хореографічні постановки. У залі спостерігався аншлаг. Свої танцювальні номери представили всі учасники колективу « Indigo» – молодша, середня і старша групи. Причому найменші зірки відчували себе не менш впевнено, ніж дорослі, і подарували глядачам позитивні емоції. Шанувальники Студії хореографії  « Indigo» відчули, що б’є через край енергія, з якою виступали артисти. Глядачі не шкодували долонь – кожен танець завершувався громом захоплених оплесків. Особливо тепло зал зустрів постановку, в якій свою танцювальну майстерність показали матусі учасниць колективу. Сподіваємось, що в наступному навчальному році в показових виступах візьмуть участь і тата юних танцюристів.

Директор ДЮЦ «Штурм» ДМР, Заслужений працівник освіти України – Герліванова Ірина Анатоліївна та Заступник дирекора, Відмінник освіти України – Алла Анатоліївна Драган привітали усіх учасників та гостей свята танцю, а також подякували за любов до творчості.

З кожним роком Студія хореографії  « Indigo»  розвивається, з’являються нові цікаві постановки, і це особливе задоволення – бачити, як росте танцювальний колектив, який ще зовсім недавно почав свою роботу, і як успішно він йде вперед, підкоряючи нові вершини і вдосконалюючи свою майстерність.

Бажаємо подальших успіхів і всіляких перемог!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

gebze evden eve nakliyat