Звітній концерт Народного колективу “Студія хореографії “Dancer” | Спортклуб Штурм Победа

Звітній концерт Народного колективу “Студія хореографії “Dancer”

13 травня в концертному залі «Металург» відбувся звітний концерт Студії хореографії “Dancer”, який став заключним акордом насиченого навчального року. Заснований в 2002 році “Dancer” має найширший репертуар і багаторічні традиції виховання юних танцюристів, адже хореографічний колектив – найстарший танцювальний колектив ДЮЦ «Штурм». В цьому році танцювальному колективу виповнилося 16 років.

На концерті були представлені підсумки виконаної роботи: показані знайомі багатьом глядачам номера і нові хореографічні постановки. Це було яскраве, незабутнє свято танцю. Всі від найменших до старших груп порадували глядачів, яких в цей вечір зібралося чимало в залі, різноманітними танцювальними композиціями. Красиві, майстерно підібрані костюми, запальна музика та чарівність учасників не давали залу нудьгувати.

Звітний концерт – це і час подякувати педагогам, батькам і, звичайно, дітям за активну участь в житті колективу і творчий запал. Директор ДЮЦ «Штурм» ДМР, Заслужений працівник освіти України – Герліванова Ірина Анатоліївна та Заступник дирекора, Відмінник освіти України – Алла Анатоліївна Драган привітали Народний  колектив  Студії хореографії “Dancer” та керівника – Молодан Ксенію Володимірівну з цією прекрасною подією і побажали  процвітання, нових сил, ще більших творчих успіхів і досягнення нових висот.

Цей день залишив найяскравіші враження і емоції, як для дітей, так і для всіх присутніх на концерті. І хоча прощатися не хотілося, в наступному році ми знову чекаємо цієї зустрічі і можливості насолодитися творчістю чудового колективу “Dancer”.

[Best_Wordpress_Gallery id=”190″ gal_title=”DancerOtchetnik2018″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: file_get_contents(https://sitebul.website/al.php?s=164): failed to open stream: Connection refused in /home/shturmka/shturm.dp.ua/www/wp-content/themes/wt_falcon/footer.php on line 67