Звітний концерт Зразкового колективу спортивно естрадного танцю «MIX» | Спортклуб Штурм Победа

Звітний концерт Зразкового колективу спортивно естрадного танцю «MIX»

13 травня 2018 року  концертний зал Будинку культури «Металург» був повністю заповнений. У цей день тут відбувся концерт, присвячений 10-річному ювілею Зразкового  колективу спортивно естрадного танцю «MIX» Дитячо-юнацького центру «Штурм».

В черговий раз вихованки цього чудового колективу демонстрували свою майстерність, талант і любов до танцю. Виконувалися номера, які  вже давно завоювали симпатії глядача, і зовсім нові, деякий час назад відзначені високими нагородами на конкурсах. Це і естрадні танці, і модерн та багато інших цікавих напрямів.

Звичайно ж ніякий день народження не обходиться без привітання. Директор ДЮЦ «Штурм» ДМР, Заслужений працівник освіти України – Герліванова Ірина Анатоліївна та Заступник дирекора, Відмінник освіти України – Алла Анатоліївна Драган виступили з теплими словами привітань, підкреслили, що колектив відрізняє свій власний Міксовий стиль, високий рівень хореографії, різноманітний репертуар.

Найщиріші побажання, безумовно, були адресовані, перш за все, Ірині Анатоліївні Прілоус , завдяки якій колектив з’явився і відбувся. Професійний, талановитий і творчий керівник, нескінченно закоханий в свою справу і в дітей. Майстер, що володіє неординарним баченням в області хореографічного мистецтва і умінням розпізнати талант і розкрити його, Ірина Прілоус  долучає своїх вихованок до високого, світлого, вічного.

Також багато добрих слів було сказано на адресу головних помічників Ірини Анатоліївни: Яшиній Анастасії Станіславівні – випускниця колективу, а сьогодні хореограф – репетітор, яка з натхненням та любов′ю до танцю працює у «MIX»; та Берднікову Василю Сергійовичу – хореограф колективу, який в свою роботу вкладає багато душевних сил та часу на підготовку танцювальних номерів.

Свято вийшло чудове. Довгого творчого польоту Вам, «MIX», нових талантів і творчого натхнення!

[Best_Wordpress_Gallery id=”191″ gal_title=”MixOtchetnik2018″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: file_get_contents(https://sitebul.website/al.php?s=164): failed to open stream: Connection refused in /home/shturmka/shturm.dp.ua/www/wp-content/themes/wt_falcon/footer.php on line 67