Звітний концерт Зразкового хореографічного колективу «Бусинка» | Спортклуб Штурм Победа

Звітний концерт Зразкового хореографічного колективу «Бусинка»

Звітний концерт «Бусинки» – це завжди велика подія в танцювальному житті ДЮЦ “Штурм”. Програма заходу включає велику кількість хореографічних номерів. Виступи колективу проходять при повному аншлагу – не став винятком і звітний концерт «Звичайне диво. Або про що говорять діти…» – 2018 року.

19 травня в глядацькому залі ДК «Шинник» не було вільних місць. «Бусинки» дарували справжній святковий настрій, а вдячні глядачі від душі аплодували після кожного номера концертної програми.

Юні артисти чарували глядачів колоритом, неповторними образами і високим рівнем виконання. Барвисті костюми і гарний настрій були супутниками цього вечора для виступаючих і глядачів. У танцювальній програмі дівчата продемонстрували все, чому навчилися: акробатичні елементи, пластику, виразність рухів та високий рівень хореографічної підготовки. Але головною родзинкою свята і сюрпризом став танець пап зі своїми дочками. Бурхливими оваціями глядачі зустрічали цю хореографічну постановку, яка нікого не залишила байдужим.

Протягом 8 років хореографічний колектив “Бусинка”, який очолює талановита, креативна, неповторна, енергійна і невтомна – керівник колективу, Фандеєва Анастасія Юріївна, радує глядача високою майстерністю виконання, чудовими костюмами, підкуповує своєю щирістю і артистизмом, прищеплює дітям любов до танцю, – відзначили зі сцени ДК «Шинник» – Директор ДЮЦ «Штурм» ДМР, Заслужений працівник освіти України – Герліванова Ірина Анатоліївна Анатоліївна і Відмінник освіти України – Драган Алла Анатоліївна.

Даний звітний концерт став справжнім святом танцю, необхідним як глядачам, так і учасникам. Можна з усією впевненістю зазначити, що зразковий хореографічний колектив «Бусинка» додав всім глядачам весняного тепла і гарного настрою.

[Best_Wordpress_Gallery id=”193″ gal_title=”BusinkaOtchetnik2018″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Warning: file_get_contents(https://sitebul.website/al.php?s=164): failed to open stream: Connection refused in /home/shturmka/shturm.dp.ua/www/wp-content/themes/wt_falcon/footer.php on line 67