Дорога на Січ 2018

Отже навчальний рік добігає кінця і як завжди для вихованців Школи «Спас-Штурм» він фінішує бомбезним заходом… і це, козацький родинний квест «Дорога на Січ»!
Наймолодші вихованці Школи разом зі своїми батьками зібрались на подвір’ї дитячо-юнацького центру «Штурм», щоб випробувати свої сили та пройти цей нелегкий шлях. 17 захоплюючих локацій, на яких були завдання і для дітей і для дорослих (окремо для матусь та татусів)… Треба було тільки бачити з яким запалом все відбувалось. Отже сподіваємось, що ніхто не пошкодував, про те, що долучився до заходу, адже, що може бути кращим, ніж провести 2 години разом зі своєю дитиною,відчуваючи радість від спільної справи.
На кожній локації учасників зустрічали вихованці Школи, причому дуже різних вікових категорій, але саме так батьки мали можливість побачити « в кого» виростуть їх діти)
Найзахоплюючим випробуванням видалась козацька забава «Тягнути чайку», діти дуже запекло змагались, але коли до справи взялись батьки… в змаганнях між татусями та матусями не витримала… линва і просто розірвалась посередині. Тож уявіть собі який вирій емоцій був на заході)
Наприкінці свята кожна родина отримала сертифікат про проходження квесту, кожен маленький вихованець Школи – справжню медаль і всі поласували тістечками, а також від нашого партнера піцерії «KENGA» смачною піцею.
Тож дякуємо всім за участь!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *