Дорога на Січ 2018 | Спортклуб Штурм Победа

Дорога на Січ 2018

Отже навчальний рік добігає кінця і як завжди для вихованців Школи «Спас-Штурм» він фінішує бомбезним заходом… і це, козацький родинний квест «Дорога на Січ»!
Наймолодші вихованці Школи разом зі своїми батьками зібрались на подвір’ї дитячо-юнацького центру «Штурм», щоб випробувати свої сили та пройти цей нелегкий шлях. 17 захоплюючих локацій, на яких були завдання і для дітей і для дорослих (окремо для матусь та татусів)… Треба було тільки бачити з яким запалом все відбувалось. Отже сподіваємось, що ніхто не пошкодував, про те, що долучився до заходу, адже, що може бути кращим, ніж провести 2 години разом зі своєю дитиною,відчуваючи радість від спільної справи.
На кожній локації учасників зустрічали вихованці Школи, причому дуже різних вікових категорій, але саме так батьки мали можливість побачити « в кого» виростуть їх діти)
Найзахоплюючим випробуванням видалась козацька забава «Тягнути чайку», діти дуже запекло змагались, але коли до справи взялись батьки… в змаганнях між татусями та матусями не витримала… линва і просто розірвалась посередині. Тож уявіть собі який вирій емоцій був на заході)
Наприкінці свята кожна родина отримала сертифікат про проходження квесту, кожен маленький вихованець Школи – справжню медаль і всі поласували тістечками, а також від нашого партнера піцерії «KENGA» смачною піцею.
Тож дякуємо всім за участь!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

gebze evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat Chester Köşe Koltuk Epoksi Zemin Kaplama ENDÜSTRİYEL KAPI MOTOR Bft Garaj Kapısı Servisi Mantar Bariyer Sistemleri bariyer sistemleri Beyaz Kareler Aysa Çelik Eşmen Fidancılık Kurumsal Seo istanbul Antik Efsaweb

404 Not Found

Not Found

The requested URL /al.php was not found on this server.