Звітні концерти хореографічних колективів: «Непоседи», «StepUp» | Спортклуб Штурм Победа

Звітні концерти хореографічних колективів: «Непоседи», «StepUp»

Звітний концерт – це свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого пролягає через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість.

21 травня 2018 року відбулося свято одразу двох відомих  хореографічних колективів, які працюють на базі КПНЗ «ДЮЦ «Штурм» ДМР: «Непоседи» і «StepUp».

Святковий концерт «Непосед» видався яскравим і по-родинному теплим, як це завжди буває, коли вони збираються разом. Цей колектив, створений ініціативою і творчою енергією його керівника, хореографа Литвиненко Олени Миколаївни, немов і служить тому, щоб продовжити дітям хвилини дитинства. Щасливі посмішки, запал і оптимізм, який випромінюють діти в цьому колективі, і є тому головне свідчення. Концертна програма була дуже насиченою і різноманітною. У своїх постановках, Олена Миколаївна  використала цікаві елементи, пов’язані з казковими  героями, які постають у творах фрагментами окремих рухів, а то й сюжетами для цілісних танцювальних творів. Радісні усмішки, слова привітань і гарячі оплески доповнювали атмосферу свята. Усі учасники отримали максимум позитивних емоцій, а глядачі насолодились виступами юних артистів.

Динамічно і запально, феєрично і креативно – пройшов звітний концерт хореографічного колективу «StepUp». Глядачі в фойє почали збиратися задовго до початку концерту. Усі прихильники цього колективу знають, що звітний концерт яскравого «StepUp» – це завжди свято, захоплююче дійство, повне сюрпризів і несподіванок. Танцюристи різних вікових груп вийшли на сцену продемонструвати свої успіхи. Варто відзначити, що підготовка танцювальних композицій в «StepUp» проходить на високому рівні, завдяки відомому танцюристу і талановитому керівнику – Авдєєнко Павлу Олександровичу, який втілює в життя креативні ідеї. Кожен номер – це феєрія звуків та фарб, неймовірна динаміка, найпотужніша енергетика, найяскравіша хореографія, поєднана з технічними трюками.

Цей день залишив найяскравіші враження і емоції, як для дітей, так і для всіх присутніх на концерті.

Зі сцени до учасників колективів звернулися: Директор ДЮЦ «Штурм» ДМР, Заслужений працівник освіти України – Герліванова Ірина Анатоліївна і Відмінник освіти України – Драган Алла Анатоліївна, привітали усіх учасників та гостей свята танцю, а також щиро подякували батькам вихованців за те, що підтримують своїх дітей у їхніх захопленнях.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

gebze evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat Chester Köşe Koltuk Epoksi Zemin Kaplama ENDÜSTRİYEL KAPI MOTOR Bft Garaj Kapısı Servisi Mantar Bariyer Sistemleri bariyer sistemleri Beyaz Kareler Aysa Çelik Eşmen Fidancılık Kurumsal Seo istanbul Antik Efsaweb

404 Not Found

Not Found

The requested URL /al.php was not found on this server.